Minor Section -  34 participants:

Name                                   Club/Location                    Points         Place &c     Prize

Andrew Sutton                        Nottingham Central                4                1st-4th =     £72
Chris Fraser                            West Bridgford                       4                1st-4th =     £72
Eric Lesnik                              Denton                                  4                 1st-4th =    £72
Russell Froggatt                      Sheffield                                4                 1st-4th =    £72
Timothy S Allen                      Battersea                               4                  1st-4th =   £72
Elliott Spencer                        Ecclesall                               3½                   GP2       £20
Seth Collinson                        Chester Juniors                      3½                   GP1       £20
Andrew Davison                      Kingstowne                            3
Con Carey                               Heywood                               3
Kevin Randle                           Aughton                                3
Michael Simmons                    Sheffield Deaf                        3                     GP3      £20
Robert Stokes                         Scunthorpe                            3
Akmal Lathif                            Nottingham Central               2½
Colin Gardiner                          Newmarket                          2½
David A Thoms                        Malpas & Whitchurch             2½
Eric McKenna                          Sheffield Nomads                  2½
Frank Holt                               Worksop                                2½
Jim Waddington                       Bolton                                   2½
John S Speck                          Ecclesall                                2½
Patrick Coleman                       Lytham Ex                            2½
S Sriharan                               York RI                                 2½
Stuart Wood                            Kynoch                                  2½
Byron Hemingway                     SASCA                                 2
Cameron Wilson                       SASCA                                 2
Fraser Wilson                           SASCA                                 2
John Macdonald                        King's Head                           2
Miles Hemingway                      SASCA                                 2
David Cook                              Woodseats                            1½
Francis L Kay                           Sheffield                               1½
Ian Morrell                                Belper                                  1½
Richard Wood *                         Ecclesall                          1½ out of 4
Alan R Fraser                            Beckenham & Bromley          1
Binali Yilmaz *                           Doncaster Catholic Club    1 out of 3
Peter Willoughby                        Ecclesall                               1

* withdrew before end






Community Web Kit provided free by BT